Zvyšování užitné hodnoty betonových výrobků

Životnost je jedním z klíčových parametrů při hodnocení kvality betonových výrobků. Neméně důležitým parametrem je však také estetické hledisko, které hraje velmi důležitou roli při Vašem výběru konkrétního typu výrobku.

Lidé se našimi výrobky rádi obklopují, jsou součástí jejich každodenního života, a proto jejich výběru věnují náležitou pozornost. My si tuto skutečnost uvědomujeme a snažíme se Vám nabídnout výrobek, který si bude dlouhodobě uchovávat svůj vzhled.

Za tímto účelem a při využití současných nejnovějších poznatků z oblasti technologie betonu jsou naše vybrané výrobky ošetřovány dodatečně ve výrobě impregnací nebo jsou za pomoci speciálních těsnicích přísad přímo modifikovány vlastnosti používaných betonových směsí.

Nejvyšším stupněm ochrany, která dlouhodobě zvýrazňuje barevnost a strukturu použitých pohledových betonů, je systém Perfect Clean TOP. Povrch je ošetřen nástřikem speciální kompozitní látkou, která je následně vytvrzována účinkem záření a vysoké teploty. Vzniká tak vysoce efektní povrch nejvyšší kategorie s hedvábným leskem, vyznačující se velmi snadnou údržbou.

Všechny tyto úpravy mají pozitivní vliv na vlastnosti našich výrobků:

• snížení nasákavosti a s tím spojené omezení vnikání případných nečistot,

• snížení tvorby výkvětů,

• zvýšení trvanlivosti betonových výrobků,

• ochrana povrchu (barvy a povrchové struktury),

• zjednodušení a zlevnění údržby,

• předmětná ochranná bariéra nadále umožňuje propustnost vodních par a výrobek tak „dýchá".