Návrh exteriéru zdarma

Plánujete stavební úpravy zahrady nebo okolí svého domu a nemůžete se rozhodnout jak dál? Řešíte plochu větší než 50 m2 nebo plot o délce minimálně 10 bm? Chcete kombinovat více formátů, barev či povrchů? Víte, že chcete použít výrobky z produkce firmy PRESBETON?

Centrum venkovní architektury Vám zdarma zpracuje grafický návrh Vašeho exteriéru.

Zabýváme se řešením exteriérů, okolí rodinných domů, bazénů, oplocení, volných prostranství, odpočinkových ploch a sportovních zón. Při návrhu dbáme na vhodnost estetického ztvárnění vzhledem k použitému materiálu a na detaily celkových kompozičních řešení. Současně se zabýváme návrhem atypů a nových výrobků venkovní architektury.

Co budeme od vás potřebovat?

Napište nám, co přesně potřebujete navrhnout – zpevněnou plochu před garáž, zahradní chodník, dlažbu okolo bazénu, terasu, plot, zídku apod.

Pokud se jedná o dlažbu, potřebujeme od Vás tyto podklady:

- Velikost plochy

- Typ požadované dlažby – barvu, formát, povrch, případně pokud již máte vybraný konkrétní typ, tak uveďte název dlažby

- Fotografie místa, kde se bude dlažba pokládat – ideálně z více stran a úhlů, čím víc fotek, tím lépe

- Okótovaný nákres plochy – stačí nákres „od ruky“ (při kreslení používejte nejlépe fix) s co možná nepřesnějším zaměřením všech rozměrů plochy a doplňujícím slovním komentářem. Úplně ideální je geometrický plán nebo situační výkres v digitální podobě (formát dwg, pdf aj.)

Pokud se jedná o plot, potřebujeme od Vás tyto podklady:

- Délku a výšku plotu, požadovaný počet sloupků, barvu, případně pokud již máte vybraný konkrétní typ, tak uveďte název tvarovky, skladebnost aj.

- Fotografie místa, kde se bude plot stavět - ideálně z více stran a úhlů, čím víc fotek, tím lépe

- Okótovaný nákres plotu – uveďte počet otvorů v plotě (vstup, vjezd), stačí nákres „od ruky“ (při kreslení používejte nejlépe fix) s co možná nepřesnějším zaměřením všech rozměrů plochy a doplňujícím slovním komentářem. Úplně ideální je geometrický plán nebo situační výkres v digitální podobě (formát dwg, pdf aj.)

Popište nám svoji představu o celkové kompozici úpravy plochy:

- Jaké další stavební úpravy plánujete na pozemku dělat? – opěrná zeď, schody aj.

Jak mohu o grafický návrh zdarma požádat?

Máte-li o službu zájem a máte většinu z výše uvedených požadavků pohromadě, tak stačí zaslat e-mail spolu s potřebnými údaji na adresu: venkovni.architektura@presbeton.cz nebo vyplnit následující jednoduchý formulář a my se vynasnažíme Vám nabídnout jak esteticky pohledné, tak i ekonomicky rozumné řešení určené na míru právě Vám.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na číslo +420 730 545 428, nebo +420 605 390 459 (9.00 – 16.00). Rádi Vám poradíme.

Co bude následovat?

Náš pracovník se Vám ozve do dvou pracovních dní. Pokud ne, nezoufejte, bude nejspíš zahlcený prací a ozve se v nejkratším možném termínu, nebo ho klidně kontaktujte sami. Termíny pro zpracování jsou dány rozsahem požadavku a pracovní vytížeností centra. Pohybují se od 2-20 dnů. Samotná komunikace pak bude probíhat dle rozsahu činností následovně:
  • Elektronicky – prostřednictvím e-mailu
  • Telefonicky
  • Osobně – pouze výjimečně v případě náročnějších projektů – zaměření na místě, konzultace (v případě stavebních úprav, konstrukcí ve svahu, oplocení většího rozsahu atd.)

Co od nás obdržíte?

Po odsouhlasení navrhovaného řešení vytvoříme finální 2D grafický návrh, který bude obsahovat informace o množství požadovaných výrobků (m², bm, kusy) potřebných k realizaci vašeho požadavku a okótovaný půdorys nebo pohled, který Vám spolu s odkazem na technické listy zašleme elektronicky na Vaši e-mailovou adresu. Upozorňujeme, že se nejedná o projektovou dokumentaci a tento grafický návrh nemá sloužit jako podklad k provádění stavby. Grafický návrh je primárně určen k objednání potřebného množství materiálu, které si následně zákazník objedná u vybraného smluvního prodejce.

Více informací a podmínky služby „Návrh exteriéru zdarma“

Přijetí požadavku na zpracování grafického návrhu zdarma podléhá individuálnímu posouzení Centra venkovní architektury. Právo na odmítnutí, či přijetí požadavku z kapacitních nebo jiných důvodů je vyhrazeno. Zpracování grafického návrhu dle zadání je poskytováno zdarma za předpokladu kompletně předaných pokladů a maximálně dvou následných úprav grafického návrhu na základě požadavků zákazníka. Jakékoliv další úpravy grafického návrhu budou po dohodě s projektantem zpoplatněny.