Prémiová dlažba PCT

Společnost PRESBETON přináší jako lídr na trhu betonových výrobků inovativní dlažbu s odolným a omyvatelným povrchem Perfect Clean TOP, který u konkurence nenajdete. Nyní již nemusíte z Vaší dlažby pracně odstraňovat nečistoty. Povrchová úprava Perfect Clean TOP přináší sametově lesklý povrch, ze kterého znečištění jednoduše setřete. Vyberte si z nabídky dlažeb s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP a poptejte nezávazně tento inovativní produkt, který Vám zjednoduší a zkrášlí Vaše bydlení.

Co je Perfect Clean TOP

Perfect Clean TOP (PCT) představuje nejvyšší kategorii zušlechtění povrchu betonu. Dlažby opatřené touto povrchovou úpravou se vyznačují trvale intenzivními barvami s hedvábným leskem, odolností proti znečištění, velmi snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.

Jaké má výhody Perfect Clean TOP

Tato povrchová úprava ochrání dlažbu nejen před běžným znečištěním, ale i před skvrnami od kávy, červeného vína, hořčice, kečupu, různých druhů olejů, produktů grilování apod. S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP lze tyto nečistoty pohodlně odstranit pouhým setřením hadrem, popř. odstranit za použití kartáče, vody s přídavkem saponátu a následným spláchnutím proudem vody.

Potřebujete poradit s výběrem dlažby nebo se na něco zeptat?

NAVŠTIVTE NAŠI PORADNU

Nabídka dlažeb s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP

ALMA

Reliéf dlažby ALMA je tvořen rovnoměrně zvrásněným povrchem s nepravidelnou obvodovou hranou. Vzniká tak efekt jemně opracovaného kamene. Dlažba je vhodná zejména ke dláždění teras, zimních zahrad a dalších ploch v okolí rodinných domů, popřípadě ploch navazujících na vnitřní prostory, kde vyžadujeme dokonalý vzhled a snadnou údržbu.

LAURIA

Reliéf dlažby LAURIA je výrazněji tvarován a vytváří dojem nepravidelně lámaného kamene proměnlivé tloušťky. Dlažba je vhodná zejména ke dláždění teras, zimních zahrad a dalších ploch v okolí rodinných domů, popřípadě ploch navazujících na vnitřní prostory, kde vyžadujeme dokonalý vzhled a snadnou údržbu.

DAREA

Povrch této dlažby je dokonalou imitací dřevěných desek. Krásně se bude vyjímat na zpevněných plochách v okolí rodinných domů, chat a chalup, kde přirozeně splyne s okolním prostředím. Vzhledem ke své výšce je tato dlažba vhodná zejména pro pochozí plochy.

ALTERNO

Další z řady dlažeb, které na vydlážděné ploše kombinují několik rozměrově různých kamenů. Skladebnou jednotku tvoří tři kameny o výšce 60 nebo 80 mm. K dispozici jsou tyto dlažby s hladkým a tryskano-kartáčovaným povrchem. Ideální na zpevněné plochy v okolí rodinných domů či veřejných staveb, jako jsou terasy, chodníky, náměstí apod.

PIANETA

Skladebná dlažba s hladkým nebo reliéfním povrchem tvořená čtyřmi rozměrově různými kameny o výšce 60 mm. Vhodná pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů.

SETIMO

Moderní dlažba, jejíž skladebná jednotka je tvořena sedmi podlouhlými kameny, čímž vzniknou na vydlážděné ploše opravdu netradiční skladebnosti. Vzhledem k velikosti kamenů tato dlažba vynikne spíše na větších plochách ve veřejném i soukromé sektoru. Vhodná pro pochozí plochy a místa s občasným pojezdem osobních automobilů.