Plošná dlažba LITE

PRESBETON v roce 2024 přichází s novou kategorií dlažeb LITE, která je inovací sortimentu plošných dlažeb. Povrchová úprava i barevné varianty dlažby LITE představují kvalitu, nadčasovost a široké využití. Klíčovým parametrem této dlažby je její výška 30 mm, která zintenzivní váš dojem z betonových dlažeb. Navzdory snížení výšky dlažby se nejen zachovává, ale dokonce i stoupá její kvalita díky použití vysokohodnotného betonu. Povrch dlažby LITE se opracovává jemným kartáčováním a ve spojení s ošetřením impregnací Protect System TOP vzniká velmi ušlechtilý povrch a jsou zvýšeny užitné i estetické vlastnosti. 

Dlažba LITE je k dispozici ve formátu 600 × 600 × 30 mm ve třech provedeních – MODENA, NEAPOL a PALERMO. Každá z těchto dlažeb je nabízena v několika barevných odstínech a je inspirována surovým betonem či přírodními materiály. Povrch dlažby MODENA vyniká právě zachováním přirozeného vzhledu betonu. Povrch dlažby NEAPOL se vzhledem blíží přírodnímu kameni na bázi žuly a reliéfní povrch dlažby PALERMO je inspirován přírodní břidlicí.

Dlažba LITE je tím nejlepším řešením pro terasy a zpevněné plochy soukromého i veřejného prostoru. Přidanou hodnotou této dlažby je její funkčnost z hlediska optického zvětšení menších prostor.