Vystavujeme inspiraci v Olomouci

Přijeďte si prohlédnout novou výstavku PRESBETON v olomouckých Chválkovicích. Dlažby z řady NATURAL už na vás čekají!
23. 10. 2023

Máte nápady. Máte představy. Rádi byste však vaší fantazii dodali konkrétnější a reálnější podobu? Jste to tedy právě VY, pro koho jsme připravili výstavku dlažeb PRESBETON řady NATURAL. Ulice U panelárny, kterou najdete v části města Olomouce – Chválkovicích je místem, kde sídlí firma PRESBETON Nova, s.r.o. Také zde však probíhá ruční výroba betonových prvků, které tvoří obzvláště řada NATURAL.

Vystaveny jsou zde ukázky dlažby BARK, která je věrnou imitací dřeva různých typů (kůra, prkno, trám, pařez, letokruh), stejně jako velkoformátová dlažba WOODY, skvěle využitelná jako odolnější a trvanlivější náhrada za dřevěná prkna. Reliéfním povrchem s imitací dřeva disponuje i dlažba OAK, jejíž kresba odpovídá dubovým prknům v celé své kráse. Dlažba FERRA tvoří vzhled břidlice, LIMA a RIGA je betonovou alternativou ohlazenému kameni a RUVIDO přírodnímu vápenci. Dále zde naleznete také ukázky oblíbených dlažeb VERTO, TOGO, PATERN, ROTO, SLATE, G-ROW a KOBE.

Jezdit pouze kolem výstavky však nestačí! Vřele Vám proto doporučujeme nezaleknout se zákazu vjezdu a zaparkovat auto na ulici U Panelárny v části, která směřuje k administrativní budově a vrátnici PRESBETONU (před ní mimochodem naleznete další ukázky dlažeb a betonových výrobků).

Nestyďte se a přistupte blíže! Jen tak si totiž budete moci všimnout, že se v trávě ukrývá další dlažba z portfolia PRESBETONU, a to konkrétně široce využitelná dlažba STEEL speciálně vytvořená pro nadšence industriálního stylu.

A jak se k výstavce dostanete? Automobilem můžete přijet z ul. Lipenská, Pavelkova a Libušina nebo od Bělidel, přes ul. Roháče z Dubé, další možnosti je cesta ul. Bystrovanskou. Autobusovou linkou č. 14 dojedete přímo na zastávku Presbeton a výstavka je hned v její bezprostřední blízkosti.

Přijeďte se inspirovat a dejte vašim představám jasnější podobu. Těšíme se na VAŠI NÁVŠTĚVU!