Nadčasová dlažba ALMA

Dlažby
Betonová dlažba ALMA zaujme zákazníky krásnou strukturou pohledového betonu.
17. 8. 2022 2 minuty čtení

Velmi oblíbená betonová dlažba ALMA, kterou vyjádříte svou osobnost a kreativitu. Prostřednictvím této dlažby proměníte vaši zahradu, terasu i větší prostranství na unikátní a pohodové místo pro setkávání s rodinou či přáteli. Dlažba ALMA je vhodná i pro veřejná místa, kde se předpokládá zvýšený pohyb chodců a příležitostný pojezd osobními automobily.

Ušlechtilý povrch této dlažby zaručuje vysokou ochranu a zvýrazňuje barevnost i strukturu. Nemusíte se tedy obávat běžného znečištění od bláta, oleje, kávy i vína, jelikož se těchto nečistot na dlažbě poměrně snadno zbavíte pomocí běžných úklidových prostředků.

Vydrží rozmanité venkovní podmínky našeho klimatu a i po letech si zachová svou krásu a jedinečnost. Nadčasovost, kvalita, dlouhodobý a bezproblémový užitek, povrch příjemný na dotyk a design, který zaujme, to je dlažba ALMA.

Dostupná je ve čtyřech formátech, kdy je nejběžnějším 400 x 400 x 40 mm v celkem osmi barevných variantách. Vybrat si však můžete i z dalších formátů 600 x 600 x 62 mm, 800 x 400 x 62 mm nebo největšího 800 x 800 x 62 mm, které nabízíme ve třech variantách (bílá, černá, šedá).

Zaujměte dlažbou ALMA od PRESBETONU, ve které se snoubí minimalistická elegance s funkčností.