MODERNIZACE CAMPUSU V OSTRAVĚ

Dlažby
Další krok, který posouvá Ostravu mezi přední studentská města.
6. 6. 2023

Zázemí sportu, zdraví, umění a designu. To nabízí pro studenty nový City Campus v Ostravě, který je volně otevřený i veřejnosti. Zajít sem můžete na výstavy, koncerty, zasportovat si, nebo se projít po střeše budovy sportu s výhledem na panorama Ostravy. Okolí budov nabízí prostor pro odpočinek pod korunami stromů nebo posezení na lavičkách. Vše je doladěno velkoformátovou dlažbou, která dodává místu vzdušnost a linie v moderním stylu.

 

Architekti v projektu zvolili velkoformátovou dlažbu v šedém odstínu, která v letních měsících krásně koresponduje s okolní travinou. Velkoformátová dlažba Monume XL je díky své tloušťce odolná i pro pojezd nákladními automobily a vykazuje perfektní protiskluzové vlastnosti. V moderní architektuře se využívá hlavně ve veřejném prostranství, ale je i dobrou volbou u soukromých staveb.

Velkoformátová dlažba Monume XL je dostupná v pěti formátech a třech barevných provedení. Největším formátem této dlažby je formát 1000 x 1000 x 160 mm, barevné provedení v černé, šedé a bílé barvě.

Pokud je Vám tato realizace sympatická nebo uvažujete studiem na této fakultě, najdete ji na adrese: Moravská Ostrava 3397.