PRESBETON - Beton nejvyšší kvality

Aktuality
Zvolte si spolehlivého partnera pro svůj projekt!
27. 2. 2024

PRESBETON plní představy svých zákazníků a poskytuje to nejlepší řešení pro rekonstrukce i realizace novostaveb. Prvotřídní betonové výrobky odpovídají současným trendům a osobitosti každého stylu. Díky dialogu s uznávanými architekty nabízí PRESBETON široké portfolio prvků pro moderní architekturu. Na své si přijdou také milovníci rustikálního stylu díky řadě Natural inspirované přírodními materiály jako kámen či dřevo. 

Rádi bychom vám nyní představili několik produktů, jejichž unikátním designem vyjádříte svou osobitost a styl.

VERTO – antický styl 21. století

Architektura antického Říma využívala travertin k budování velkolepých staveb. Dojem velkoleposti můžete přenést i do okolí vašeho domu prostřednictvím dlažby VERTO, jež je součástí uceleného systému VERTO. Přidejte k dlažbě například bazénové lemy nebo schody a vytvoříte venkovní prostor připomínající třeba antické lázně 21. století.

Více o dlažbě VERTO naleznete zde

OAK – hřejivě a útulně díky masivním dubovým prknům

V současné architektuře je dřevo oblíbeným prvkem, jelikož působí útulným a hřejivým dojmem. Dlažba OAK, kterou lze doplnit dalšími prvky ve stejném designu, je výborným řešením pro ty, kteří by rádi ve svém exteriéru použili dekor dřeva, a zároveň kladou velký důraz na trvanlivost a odolnost . Autentický vzhled dubových prken, kterým tato betonová dlažba disponuje, vám bude sloužit déle a s menšími náklady na údržbu.

Víc o dlažbě OAK naleznete zde

ALTERNO – dynamická dlažba do každého prostředí

Skladebná dlažba ALTERNO tvořená sestavou 3 kamenů, přináší dynamiku do každého prostředí. Díky široké škále atraktivních colormixů snadno vyberete kombinaci, která perfektně podtrhne váš individuální styl a prostorové možnosti. Odolnost a funkčnost betonové dlažby ALTERNO rozhodně oceníte v okolí rodinných domů, ale také na veřejných prostorách jako je např. venkovní restaurace. Nejvíce vynikne na větších plochách.

Víc o dlažbě ALTERNO naleznete zde

TAŤÁNA – elegance a jistota pro váš krok

Plošná dlažba TAŤÁNA spojuje eleganci s funkčností. Pestrá škála barev a formátů, ze kterých si můžete vybrat, umožní podtrhnout atmosféru každého prostoru. Díky výjimečným protiskluzovým vlastnostem se budete cítit bezpečně na každém kroku. Impregnace Protect System TOP tvoří na dlažbě ochranný štít, který odolává nečistotám a vodě, a chrání tak dlažbu i vaše pohodlí po dlouhá léta.

Víc o dlažbě TAŤÁNA naleznete zde

LINE BLOCK – soukromí v moderním stylu

Klidu a soukromí na zahradě u svého domu si můžete nerušeně užívat díky zdicímu systému LINE BLOCK. Tento zdicí systém vytváří jednoduchou, čistou a efektní dělicí linii mezi vaším domovem a okolním světem. Jednobarevné varianty podtrhují minimalistický vzhled zdiva, pro osvěžení můžete vyzkoušet kombinaci více barev. LINE BLOCK se skvěle hodí téměř ke všem typům staveb.

Víc o zdicím systému LINE BLOCK naleznete zde

BARK – rozmanitost dřeva, která vydrží

Rozmanitostí dřeva je inspirovaná betonová dlažba BARK z řady Natural. Vybírat můžete z různých typů a provedení dlažeb od prkna po letokruh. Dlažbu BARK lze kombinovat s dalšími prvky, které tvoří komplexní systém BARK. Představte si jedinečnou atmosféru, kterou celému prostoru dokáže dodat dřevo a přidejte k tomu kvality betonu.


Víc o dlažbě BARK naleznete zde