Zdicí systémy PRESBETON s vchodovým systémem JAP LIBERTY

Ploty
Spojení designu, kvality, vysoké funkčnosti a spolehlivosti
2. 6. 2024 5 minut čtení

O společnosti JAP FUTURE

Historie firmy se datuje od roku 1991, kdy stěžejními výrobky byly půdní schody, schodiště a stavební pouzdra. Výrobkové portfolio se postupem doby významně rozšířilo a dnes představuje komplexní záběr pro interiérové vybavení individuálních i komerčních prostor.

Jedním z pilířů prosperity firmy je efektivní spravování a integrování klíčových obchodních procesů od financí přes výrobu až po lidské zdroje, a to prostřednictvím systému ERP (Enterprise Resource Planning). Zavedení ERP systému přineslo lepší rozhodování, zvýšenou produktivitu a minimalizaci chyb. Daří se lépe a rychleji reagovat na tržní změny a efektivněji odbavovat obchodní případy.

Nezbytným pilířem růstu jsou i investice do postupné automatizace výroby. Modernizace je pro firmu důležitá, protože pomáhá vylepšovat poskytované služby a kvalitu a vzhled nabízených produktů. Stejně jako systém ERP, tak i postupné automatizování výroby umožňuje zvyšovat efektivitu a snižovat neshody ve výrobě.

Společnost JAP FUTURE se aktuálně zapojila do programu Inovační vouchery VI. Cílem programu je rozvoj komunikace a sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou. Program je spolufinancován Evropskou unií.

Firma prostřednictvím různých charitativních programů nezapomíná ani na zodpovědnost za region, ve kterém působí a také na pomoc bližním v různých oblastech života.

Hlavní činnosti

Nadčasový design a prémiová kvalita výrobků vynesla českou firmu JAP FUTURE mezi elitu, která na trhu nabízí unikátní interiérová řešení. Úspěšnost produktů tkví v pečlivém řemeslném zpracování a v důmyslném technickém řešení. Komplexní výrobkové portfolio zahrnuje:

 • Interiérové dveře – otočné, posuvné a skleněné
 • Skryté zárubně
 • Posuvy na stěnu a do stropu
 • Stavební pouzdra
 • Obkladové systémy
 • Schodiště – vnitřní i venkovní
 • Zábradlí
 • Podkrovní schody do stropu a do stěny
 • Skleněné stěny
 • Stříšky
 • Vchodový systém
 • Grafosklo

 

Proč právě JAP FUTURE?

K dispozici je více dobrých důvodů:

Preciznost

Firma a lidé v ní si zakládají na maximální preciznosti při výrobě produktů. Zajímají se o každý detail, který postupně vylaďují k dokonalosti. Nejsou zvyklí dělat věci jen na půl, za každým produktem stojí mravenčí píle, snaživost a touha dodávat zákazníkům jen to nejlepší.

Profesionalita

Firmu tvoří tým kvalifikovaných odborníků, který bere práci zodpovědně. Je profesionální ctí každého z nich dodávat zákazníkům produkty prémiové kvality, které budou funkční, spolehlivé, odolné a také svým designem minimalisticky laděné. Kvalita a nadčasovost jsou zárukou dlouhé životnosti a udržitelnosti produktů firmy JAP FUTURE.

Stabilita

Z původně malé regionální firmy se JAP FUTURE dokázal vypracovat na předního českého výrobce stavebních prvků a unikátních interiérových řešení. Nabízí výrobky prověřené 30 ti letou výrobní praxí. Dokazuje, že i české výrobky jsou srovnatelné se zahraniční úrovní. Na rozdíl od zahraničních dodavatelů nabízí další atraktivní výhody:

 • nižší ceny produktů
 • kratší dodací lhůtu
 • komunikaci v jazyce podle preference zákazníka (přes e-mail, telefon či na osobní schůzce) v CZ, SK, HU, EN

Odborná pomoc

JAP FUTURE nenechá nikoho na holičkách. Vzhledem k unikátnosti produktů disponuje špičkovými profesionály, kteří jsou svými znalostmi a schopnostmi na trhu jedineční. Zákazníkům nabízí odbornou pomoc v průběhu celého procesu zakázky, tj. od nezávazné konzultace až po samotnou realizaci. K dispozici má obchodně-technické poradce, poradce pro architekty i odbornou veřejnost a také specialisty na jednotlivé produkty.

Showroomy

Firma provozuje tři showroomy, v Praze, v Přerově a v Bratislavě. Showroomy poskytují jasnou představu o tom, v čem tkví její jedinečnost a co vše můžete díky nabízeným řešením realizovat.

Top nabídka

Vchodový systém LIBERTY umí nabídnout díky své variabilitě a komplexnosti originální propojení všech důležitých funkcí spojených s užíváním domu. Takto ucelený systém deseti modulů nikdo jiný v Evropě nenabízí, je to evropské unikum. Špičková kvalita a nápaditý design uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Vchodový systém LIBERTY se pyšní oceněním Grand Prix za nejlepší výrobek, které získal na prestižním veletrhu For Arch.

Zdicí systémy PRESBETON a unikátní vchodový systém LIBERTY jsou ideální kombinací funkčnosti, kvality a designu. Jsou navrženy tak, aby uspokojily požadavky nejnáročnějších klientů po celé Evropě. Elegance a odolnost betonu v symbióze s pevnou konstrukcí, precizním zpracováním a nápaditým designem systému LIBERTY nabízí řešení základních funkcí neodmyslitelně spojených s provozem každého domu. U každého domu je nutné mít schránku, popelnici, zvonek nebo elektrický rozvaděč. Systém LIBERTY všechny tyto prvky sjednotí do jednotného designu a poskytne jeho uživatelům náležitý komfort.

Systém LIBERTY je perfektním řešením pro všechny typy zdicích systémů PRESBETON. Moderní LINE BLOCKSIMPLE BLOCKVISTA BLOCKDEMI BLOCK nebo klasický DUO STONECRASH BLOCKBETONOVÉ CIHLY  - nemůžete udělat chybu.

V případě zájmu o informace nebo konzultace týkající se produktů či služeb, kontaktujte prosím našeho specialistu.

Bc. Michal Urban
michal.urban@presbeton.cz
tel.: +420 739 580 009