NOVINKY PRO ROK 2022

Aktuality
Přehled novinek pro letošní rok
3. 3. 2022 15 minut čtení

V Presbetonu si zakládáme na kvalitě a na schopnosti nabídnout zákazníkům vždy jen to nejlepší. Pro letošní rok jsme náš sortiment rozšířili o 11 zajímavých novinek. V nabídce najdete třeba moderní dlažby CALIPSO a TIRRA nebo bazénový lem BARK, který je stejně jako celý systém BARK od dřeva k nerozeznání. Za zmínku stojí také Podestový schodišťový stupeň, který je jako dělaný pro rozmanité kombinace s prvky moderní architektury. A pokud potřebujete doplňky pro zahradu, mrkněte na nový Záhonový obrubník.
1. NENÍ BETON JAKO BETON
Bazénový lem BARK a Zákrytová deska BARK

Produktová řada BARK si jako vždy zaslouží první příčku našeho článku. Kdo je milovníkem přírodních materiálů jistě ocení dokonale propracovanou strukturu dřeva. Bazénový lem BARK vyrábíme prozatím v hnědém provedení a lze jej kombinovat jak s dlažbou BARK, tak i s ostatními dlažbami z naší nabídky. Zákrytová deska BARK je doplňujícím prvkem, který lze použít k realizaci sedacích ploch laviček, k ukončení menších zídek nebo zděných plotů.
2. ZÁMKOVÁ A SKLADEBNÁ DLAŽBA
Dlažba Calipso a Tirra

Tyto dlažby jsou elegantním řešením pro okolí domů, parkovacích stání nebo veřejné komunikace vyššího standardu. Dlažba Calipso je k dispozici ve formátu 600x300x60mm, Tirra nabízí formát 350x150x80mm. Obě tyto dlažby jsou v barevném provedení colormix Piano, Kamelo a Arido. Dlažby jsou mrazuvzdorné a jsou ošetřeny ochranným systémem Protect System IN proti znečištění a pronikání vody.
3. MODERNÍ ARCHITEKTURA
Podestový schodišťový stupeň

Moderní a nadčasové řešení schodišť. Ideální řešení pro okolí moderních domů. Schodišťové stupně jsou vyrobeny z pohledového betonu a jsou určeny do exteriéru. Podestový schodišťový stupeň se vyrábí ve formátu 1600x1200x120mm v hladkém provedení a je ošetřen ochranným systémem Protect System IN proti znečištění a pronikání vody.
4. DESIGNOVÝ LEMOVACÍ PRVEK
Záhonový obrubník

Líbí se Vám jednoduché tvary? Chcete svoji zahradu ozvláštnit? Právě proto tu je novinka v podobě Záhonového obrubníku. Nadčasové řešení pro lemování záhonů, k dělení ploch nebo k úpravě menších výškových rozdílů. Velikost daného Záhonového obrubníku je 2000x200x180 mm v hladké povrchové úpravě v přírodním barevném provedení.
5. INSPIROVÁNO PŘÍRODOU
Palisáda DUO STONE

Vzhled kamene, srdce z betonu, to je umění betonu. Tato palisáda je novým prvkem stávajícího systému DUO STONE . Je vhodná pro lemování záhonů, schodišť nebo k úpravě menších výškových rozdílů. Palisáda DUO STONE o výšce 550 mm a šířce 150 mm v šedočerném provedení.
6. MALÁ, ALE ÚČINNÁ
Bariéra MINI

Bariéra MINI podrží a ochrání za každé situace. Jedinečný kousek z řady dělících prvků. Lze použít pro oddělení ploch, např. pěších zón, chodníků, parkovišť od okolí nebo od sebe navzájem. Může sloužit také k ohraničení vytyčeného prostranství či k zamezení vjezdu na zakázané plochy (soukromé parkoviště, trávník apod.).
7. OBLÉ KŘIVKY
Parkovací zábrana OB

Parkovací zábrana OB, zdokonalený design, jednoduchost. Tento dělící prvek by neměl chybět na žádném parkovišti. Hladký povrch v přírodní barvě. Délka parkovací zábrany 1600mm, šířka 200mm a výška 130mm.
8. SEZENÍ STYLOVĚ
Betonový sedák 6, LEDGE 8 oblouk

Obě novinky rozšiřují stávající řady sedáků a také variabilitu jejich použití. Betonový sedák 6 a Ledge 8 oblouk navazují bílým provedením a hladkou povrchovou úpravou na stávající prvky produktových řad. Betonové sedáky lze použít jako náhradu laviček v moderní městské architektuře nebo jako překážky ve skate parcích. Sedáky lze v rámci jednotlivých řad kombinovat a vytvářet z nich různé sestavy. Výhodou těchto prvků je dlouhodobá životnost a skvělá odolnost vůči externím vlivům.