Betonové schody: více než jen funkční prvek moderní architektury

Aktuality
Ať půjdete nahoru či dolů, po schodech od PRESBETONU to bude vždy s grácií.
17. 8. 2023 2 minuty čtení

Dnešní uspěchaná doba nás nutí hledat nejen pouze krásu, ale také praktičnost a udržitelnost. Nepřekonatelnou volbou jsou betonové schody od PRESBETONU. Snaha moderní architektury o jednoduchost, estetickou vyváženost a současně praktičnost je definovaná právě zde. Naše schody poskytují stabilitu a oporu každému kroku ve vaší cestě k úspěchům.
Minimalismus v moderní architektuře ocení především milovníci elegantních, jednoduchých a čistých linií. Heslo minimalismu zní “méně je více “, a právě toto motto odráží PRESBETON v designu betonových schodů.
Naše schody tedy splňují požadavky tohoto architektonického směru a jsou navrženy tak, aby obohatily každý prostor svou nepřekonatelnou elegancí. Učiníte správnou volbu při využití jak u veřejných budov, tak u rodinných domů.
Kromě své estetické hodnoty jsou betonové schody vysoce funkční. Beton je materiál, který se vyznačuje mimořádnou pevností a odolností. Schody jsou tedy schopny snášet náročné podmínky a zátěž, což je zvlášť důležité ve veřejných budovách a komerčních prostorách. Unesou ale také všechny návštěvníky vaší zahradní party nebo dovádění kamarádů od oslavence na jeho narozeninové oslavě.
PRESBETON nabízí schodišťové stupně určené do exteriéru.  Oblíbené jsou podestové schodišťové stupně o rozměrech 1600 x 1200 x 120 mm a dále můžete vybírat a kombinovat stupně přímé, obloukové, rohové a nájezdové stupně. Vyrábějí se z pohledového betonu v přírodním provedení s hladkým nebo tryskaným povrchem. Pro tuto realizaci byly zvoleny schodišťové stupně s hladkým povrchem.